KONST / Litografier / Färglitografi 12143068
nr 1214 3068
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1980, numrerad 17/150. Motiv: ca 26x19cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
måndag 29 oktober 2018
kl 18:30:35
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal